Догляд і турбота за дітьми

Поради від мам з догляду і турботи за дітьми

Як виховувати дітей близнюків?

Діти, що з'явилися на світ в результаті багатоплідної вагітності , називають близнятами. Деякі з них є двійнятами . Діти , що розвинулися з різних яєць - двійнята . Вони можуть відрізнятися за статтю , групу крові та відрізнятися зовні один від одного. Близнюки, що з'явилися з одного яйця , прийнято називати однояйцевими . Вони завжди одного і того ж статі , а також схожі як відображення в дзеркалі .

Вередлива дитина - улюблений маленький тиран

Чому ще вчора спокійний і слухняний малюк раптом став некерованим , примхливим , нікого не слухає , не піддається на вмовляння ? Чому він більше не хоче грати один , забираючи у батьків всі їх вільний час , змушуючи їх розважати його безперервно ? Може , просто криза ? Може , « переросте » і все само налагодиться ?

Як вкласти спати гіперактивної дитини

Гіперактивні діти були у всі часи , сьогоднішні дні не виняток і більшість батьків знайомі з цим феноменом не з чуток , а з досвіду зі своїми дітьми. Кожна третя сім'я з дітьми може підтвердити цей факт. Варто сказати , що в зовсім дитячому віці батьків це не дуже-то турбує.

Як реагувати батькам на шкільні оцінки

У нашій системі освіти постійно щось змінюється : програми, підручники і навіть форма одягу. Постійним , крім учнів та вчителів , залишається тільки одне - оцінки . Їх ставили і ставитимуть завжди . Але от які?

Як і коли розповісти дитині про секс

Почти все родители задаются вопросом: когда и как именно рассказать своему ребенку о сексе и о том, как появляются на свет дети. Очень многие родители постоянно отодвигают щекотливый разговор с ребенком, надеясь, что когда-нибудь как-нибудь этот вопрос решится сам собой.

Якщо бабуся не хоче сидіти з онуками

Мама і свекруха зустріли тебе з пологового будинку з оберемком квітів , розжалобились твоєму карапузові і ... зникли із поля зору . Раз на тиждень-другий телефонують, цікавляться , як справи у підростаючого покоління. Можуть навіть приїхати провідати і « вигуляти малюка» ( не часто і в основному після тривалих умовлянь ) .

Як виховати справжнього чоловіка

Звичайно ж , будь-яка дівчина мріє про те , щоб зустріти свого « справжнього чоловіка ». Правда , кожна вкладає в це словосполучення щось своє , адже у кожної з нас своє власне поняття «справжнього ». Але ж ці ідеальні чоловіки не падають з неба , їх же хтось робить такими . І цей хтось - його батьки. Так як же виховати з хлопчика « справжнього чоловіка » ? Давайте розбиратися.

10 «не можна» для батьків у вихованні дитини

Ні загальних правил , які повинні вивчити батьки з приводу виховання дітей , адже вони не можуть підходити під всі випадки життя і будь-які ситуації , таких правил не існує. Всі дітки різні і кожен малюк індивідуальний , починаючи від зовнішності і закінчуючи характером. Проте все ж є речі , які не варто застосовувати при вихованні будь-якої дитини . Зараз ми з вами поговоримо про те чого батькам робити категорично не можна.

Чи повинна дитина вірити в чудеса?

Одним батьки в дитинстві розповідають про чарівні світах , оживаючих іграшках , чарівництві . Іншим , навпаки , постійно нагадують про те , що чудес не існує і не варто вірити в казки . Але як же поступати правильно ? Чи варто в дитинстві вчити людину тому , що дива існують або його відразу ж потрібно готувати до реального життя , щоб потім уникнути розчарування ?

Як подружити дитини з книгою?

Комп'ютерні ігри , інтернет і телебачення відбили у сучасних дітей охоту до читання. Вчителям літератури в школі доводиться вдаватися до покарань і всіляким іншим методам мотивації школярів , для того щоб підвищити інтерес до читання. Батьки також в замішанні від відмови своїх дітей читати.

Рекомендації для батьків з безпеки дітей

Розглянемо додаткові рекомендації для батьків , наведемо приклади того , що не потрібно говорити дітям , а що необхідно в тій чи іншій ситуації , а також дізнаємося , що робити , якщо викрали вашої дитини або іншого члена сім'ї .

Правила безпеки на вулиці для батьків і дітей

У цій статті ми детально розглянемо, як дитина повинна поводитися на вулиці і в місцях великого скупчення людей.

Дитина і вулиця

Якщо ви залишаєте дитину на вулиці, тоді ввічливо попросіть когось із сусідів, які гуляють зі своїми дітьми, доглянути і за вашим

Правила безпеки для дитини

Ми вже розглянули, що для діток дуже важливий ваш приклад, і з'ясували, як слід навчати дитину правилам безпеки. У цій частині розповіді ми розглянемо перші три ситуації, в яких дитина повинна орієнтуватися.

Правила безпеки для дитини та її батьків

Отже, продовжимо! Зараз ми дізнаємося ще кілька ситуацій, в яких дитина повинна орієнтуватися і знати як себе вести. Розглянемо основні правила безпеки для батьків і дітей при користуванні ліфта, при виборі няні, якщо хтось дзвонить у двері і яку небезпеку можуть надати дітям самі батьки.

Реклама

Недорого купить детскую коляску можно в Стилусе. . Тут разработка сайта киев под ключ